TŘÍDA BERUŠEK

Publikace pro předškoláky

Tipy na rozvíjení předškoláckých kompetencí!!!

Jarní kuřátka paní učitelky Evy

Líhnutí a život kuřátek v domácích podmínkách pro zvídavé děti ve videu i v obraze!

Svátek matek u Berušek

Opraveno! Video-návod na výrobu kytičky + labyrintOpraveno; hlavolam; grafo; omalovánka...Užijte si s maminkou krásnou neděli!!!

Podrobnosti »

Zvířátka v přírodě a ptáčci

Pracovní listy - myšlení, logika, grafo.

Podrobnosti »

Procvič si ručičku i hlavičku!

Grafomotorika od kocourka Drápka a jarní pracovní listy. Vytiskněte a uvolňujte ručky Vašich dětí a zapojte i mysl!

Výuková videa pro děti + TIP

Hokusy - Pokusy

Pokusy pro zvídavé hlavičky!

Správný úchop tužky!

Srolujete-li níže, najdete tématické pracovní listy a grafomotorická cvičení. POZOR na správný úchop tužky! Pokud nevíte, jak to své dítě naučit, klikněte níže na podrobnosti nebo se poraďte s paní učitelkou.

Logopedie

Jednoduché, ale přínosné informace k řečovému projevu Vašich dětí. Fundované odpovědi na Vaše otázky, Vám poskytne paní učitelka Eva Kočová (třída Berušek), která vede Kroužek správného mluvení.

Podrobnosti »

Pracovní listy k vytištění!

Stáhněte, vytiskněte a trénujte a POZOR na správný úchop tužky!