TŘÍDA MEDVĚDŮ

VIDEO - Večerní čtení s Verčou

PŘIDÁNY DALŠÍ POHÁDKY!!! Pohádkové čtení + omalovánka a pexeso!

Publikace pro předškoláky

Tipy na rozvíjení předškoláckých kompetencí!!!

Svátek matek u Medvědů

Videonávod na výrobu kytiček z přírodních materiálů + potřebné šablony!!!

Podrobnosti »

Procvič si ručičku i hlavičku!

Grafomotorika od kocourka Drápka a jarní pracovní listy. Vytiskněte a uvolňujte ručky Vašich dětí a zapojte i mysl!

Výuková videa pro děti + TIP

Vycházka s programem

Tip na nevšední procházku s programem! Mějte však stále na paměti,že vycházka je jen pro nejužší rodinu, BEZ přítomnosti kamarádů a známých!

Jarní tvoření

Správný úchop tužky!

POZOR na správný úchop tužky! Pokud nevíte, jak to své dítě naučit, klikněte níže na podrobnosti nebo se poraďte s paní učitelkou. U mladších dětí, jako jsou např. děti z Motýlků, se přimlouváme za používání tzv. trojhránků nebo slziček, pro nácvik správného postavení ruky a úchopu. Teprve poté doporučujeme trojhranné pastelky.

Logopedie

Jednoduché, ale přínosné informace k řečovému projevu Vašich dětí. Fundované odpovědi na Vaše otázky, Vám poskytne paní učitelka Eva Kočová (třída Berušek), která vede Kroužek správného mluvení.

Podrobnosti »

Pracovní list (stáhněte si!) - NOVÉ!

Stáhněte, vytiskněte a trénujte a POZOR na správný úchop tužky!