TŘÍDA MOTÝLKŮ

Svátek matek u Motýlků

Báseň, píseň, cvičení a spousta pracovních listů. Užijte si s maminkou krásnou neděli!!!

Čarodějnice!!!

Video popis výroby ČARODĚJNICE z ruličky od toaletního papíru s p.uč.Gábinou.

Nasedat, jedeme!

Pracovní listy, hry a tvoření s dopravní tématikou.

Jarní básničky

Jarní básně a říkadla i s pohybem - stáhněte, vytiskněte a recitujte!!!

Výuková videa pro děti + TIP

Výtvarné tvoření pro každého

...a obrázek nám pošli :-)

Logopedie

Jednoduché, ale přínosné informace k řečovému projevu Vašich dětí. Fundované odpovědi na Vaše otázky, Vám poskytne paní učitelka Eva Kočová (třída Berušek), která vede Kroužek správného mluvení.

Správný úchop tužky!

POZOR na správný úchop tužky! Pokud nevíte, jak to své dítě naučit, klikněte níže na podrobnosti nebo se poraďte s paní učitelkou. U mladších dětí, jako jsou např. děti z Motýlků, se přimlouváme za používání tzv. trojhránků nebo slziček, pro nácvik správného postavení ruky a úchopu. Teprve poté doporučujeme trojhranné pastelky.

Podrobnosti »

Procvič si ručičku i hlavičku!

Grafomotorika od kocourka Drápka a jarní pracovní listy. Vytiskněte a uvolňujte ručky Vašich dětí a zapojte i mysl!

Podrobnosti »

Stáhněte, vytiskněte a trénujte a POZOR na správný úchop tužky!